România / română
Întrare / Înregistrare
Întrare / Înregistrare
Publicați un anunț
Publicați un anunț
Agroline
»
Piese de schimb
»
Piese de schimb New Holland
AP
Case
Case IH
Claas
Dronningborg
Fendt
Ford
John Deere
Massey Ferguson
ZF
»
Piese de schimb New Holland LM
»
Hidraulică New Holland LM
»
Pompe cu pistoane axiale New Holland LM
Distribuitoare hidraulice New Holland
Cilindrii hidraulici New Holland
Pompe hidraulice New Holland
Motoare hidraulice New Holland
Conducte hidraulice New Holland
Rezervoare hidraulice New Holland
Furtune de înaltă presiune New Holland
Motoare gerotor New Holland
Pompe cu roți dințate New Holland
Pinioane cutie de viteze New Holland
Elemente de fixare New Holland
Fulii New Holland
Izolaţii New Holland
Motoare New Holland
Cutii de viteze New Holland
»
Pompe cu pistoane axiale New Holland LM
Căutarea
(număr de catalog, marca, modelul, piesă de schimb)
Categorie
pompe cu pistoane axiale
motoare hidraulice
distribuitoare hidraulice
Arată tuturor
Categoria de maşină
utilaje de cosit
încărcătoare agricole
Arată tuturor
Tipul piesei de schimb
piesă de schimb originală
Arată tuturor
Marca
Nicio înregistrare găsită pentru această căutare
Avant
600 - series
Bondioli & Pavesi
CNH
Case IH
Claas
Dronningborg
Eaton
Hardi
Commander
Hesston
Laverda
Linde
Massey Ferguson
5612
New Holland
LM
TH
Rexroth
SAME
Sauer-Danfoss
Vickers Hydraulics
ZF
Arată tuturor
Locul de amplasare
Căutare într-o rază de
10 km
20 km
30 km
50 km
100 km
200 km
300 km
500 km
800 km
1000 km
România
Arată tuturor
Preţ
–
€
$
RON
Tipul anunțului
vânzare
de la producător
leasing
credit
plată în rate
trade-in (schimb cu diferență de plată)
schimb
Arată tuturor
Disponibilitate
disponibil
Arată tuturor
Anul
–
Lipsește vreun filtru?
Propuneți o modificare
Găsit:
-
arată
Găsit:
1 anunț
Arată
1 anunț:
Pompe cu pistoane axiale New Holland LM
Filtru
Ordonează
:
Data publicării
Data publicării
La început mai scump
La început la preț mic
Anul - la început anunțurile noi
Anul - la început vechi
pompă cu pistoane axiale Sauer-Danfoss N181802120 pentru încărcător agricol New Holland LM6.28 / TH6.28
4
Pompă cu pistoane axiale Sauer-Danfoss N181802120 pentru încărcător agricol New Holland LM6.28 / TH6.28
Preț la cerere
Pompă cu pistoane axiale
Stare
nou
N181802120 83065548 CNH CODE. 51487778
Italia, Cingoli
R.A.O. DI POLITA ARMANDO & C. SAS
Luați legătura cu vânzătorul
Alte modele din secțiunea „Pompe cu pistoane axiale New Holland”
2
Pompă cu pistoane axiale Sauer-Danfoss 90L100KPVNN8EL3F1F03GB1424236 MOD. 518127 pentru New Holland
Preț la cerere
Pompă cu pistoane axiale
MOD. 518127
Italia, Cingoli
R.A.O. DI POLITA ARMANDO & C. SAS
Luați legătura cu vânzătorul
Vindeți utilaje sau vehicule?
Faceți-o cu noi!
Publicați un anunț
pompă cu pistoane axiale Rexroth A4VG140EP3D1/32R-NSF10F041ST-S MNR. R902128107 pentru utilaje viticole New Holland VN2080
4
Pompă cu pistoane axiale Rexroth A4VG140EP3D1/32R-NSF10F041ST-S MNR. R902128107 pentru utilaje viticole New Holland VN2080
Preț la cerere
Pompă cu pistoane axiale
Stare
nou
MNR. R902128107 CNH CODE. 84199365 SOSTITUISCE 920019884
Italia, Cingoli
R.A.O. DI POLITA ARMANDO & C. SAS
Luați legătura cu vânzătorul
Găsit:
1 anunț
Arată
Numere de catalog populare
Pompe cu pistoane axiale Sauer-Danfoss N181802120
Pompe cu pistoane axiale Rexroth MNR. R902128107
Pompe cu pistoane axiale New Holland 84199365
Pompe cu pistoane axiale New Holland 920019884
Pompe cu pistoane axiale Sauer-Danfoss 83065548
Pompe cu pistoane axiale New Holland 51487778
Pompe cu pistoane axiale Sauer-Danfoss MOD. 518127